Pandawill.com üzerinden nasıl alışveriş yapılır?

Pandawill.com üzerinden ulaşabileceğiniz pandawill sitesi çin merkezli online alışveriş sitelerinde biridir. 2009 yılından beri faaliyette olan pandawill.com sitesi elektronik, telefon, tablet, bilgisayar ve donanım, aksesuar, batarya ve powerbank, tüketici elektroniği, giyilebilir cihazlar ve kamera- fotoğraf makinesi kategorilerinde satış yapan alışveriş sitelerinden biridir.

Meizu, Xiaomi gibi markalara ait mobil cihazlar ve aksesuarları açısında çok zengin bir içeriğe sahiptir. Dealextreme sitesi ile benzeşmektedir ancak bazı ürünlerde daha uygun fiyatlar verebilmektedir.

Pandawill.com güvenilir mi?

Pandawill sitesi en güvenilir çin merkezli online alışveriş sitelerinden biridir. Müşteri memnuniyeti yüksek olan pandawill sitesi üzerinden güvenle alışveriş yapabilirsiniz.  Herhangi bir sorun ile karşılaşmanız durumunda customerservice@pandawill.com adresine elektronik posta gönderebilir ya da pandawill.com adresi içerisinde online destek hattından yardım alabilirsiniz.

PayPal ödeme seçeneğinin mevcut olduğu pandawill sitesi PayPal’ın yüksek güvenlik standartlarını karşılayan bir sitedir. Bu nedenle rahatça alışveriş yapabilirsiniz.

Kargo seçenekleri nelerdir?

Pandawill sitesi üzerinden yapacağınız alışverişlerin tamamı ücretsiz kargo seçeneği ile gönderilmektedir.

30$ ve altında bulunan tüm alışverişleriniz ücretsiz kargo seçeneği ile birlikte ”regular airmail” seçeneği ile gönderilir. Bu seçenek kargo takip numarası verilmeyen bir seçenektir. Dilerseniz bir dolardan biraz daha fazla ekstra ücret ödeyerek takip numarası alabilirsiniz. Standart kargo gönderim süresi 15-45 iş günü arasındandır

Ödeme seçenekleri nedir?

Pandawill üzerinden yapacağınız alışverişlerde kredi kartı, eft, Western Union/MoneyGram, Moneybookers, WebMoney ve PayPal ile ödeme seçeneği mevcuttur. Biz yurt dışından yapacağınız tüm alışverişlerde eğer mümkün ise PayPal ile ödeme yapmanızı önermekteyiz.

Pandawill.com üzerinden nasıl hesap açılır?

Pandawill üzerinden alışveriş yapmak için ilk olarak http://www.pandawill.com/ adresine giriyoruz. Ve yeni müşteri hesabı oluşturuyoruz.

Ekranın sağ üst köşesinde ”hello” yazan yere gelip açılan pencereden ”new customer” yazan alandan yeni müşteri hesabı oluşturmak için işlemlere başlayacağız.

pandawill-den-alisveris

İstenilen tüm bilgileri girmenizin ardından ekranın sağ alt kısmında bulunan ”submit” yazan yere tıklıyoruz.

pandawill-den-alisveris-2

Yukarıdaki işlemleri tamamlamanızın ardından artık yeni hesap oluşturma işlemini tamamlamış olduk. Şimdi bir sonraki aşama olan gönderi adresi oluşturmaya başlayacağız. Bunun için aşağıdaki sayfada belirtilen yere tıklıyoruz.

pandawill-den-alisveris-3

Aşağıda istenilen bilgileri eksiksiz biçimde dolduruyoruz ve ekranın sağ alt kısmında bulunan ”sace address” seçeneğine tıklıyoruz.

pandawill-den-alisveris-4

”Save Address” seçeneğine tıkladıktan sonra yeni bir sayfa çılacaktır ve bu sayfadan itibaren alışveriş yapmaya başlayabilirsiniz.

Pandawill.com üzerinden nasıl alışveriş yapılır?

Almak istediğiniz ürünü seçiyoruz ve açılan sayfada ”add to card” seçeneğine tıklayarak alışveriş sepetine ekliyoruz.  Bir sonraki aşamada eğer alışverişe devam etmek istiyorsanız ”continue shopping” seçeneğine tıklayarak bir sonraki ürünü sepete ekliyor ve alışverişe devam ediyoruz.

pandawill-den-alisveris-5

Ödeme seçeneğine göre Paypal ile ödeme seçerseniz paypal sistemine yönlendirileceksiniz ve hesap bilgileriniz istenecektir.Normal yollardan kredi kartı ile ödemek isterseniz ise ”proceed to checkout” seçeneğine tıklayarak işleme devam ediyoruz.

Bu aşamadan sonra gönderi adresinizin onaylanacağı sayfa karşınıza çıkacaktır. Gerekli işlemleri yapıp devam ediyoruz.

pandawill-den-alisveris-6

Açılan yeni sayfada gönderi şekli karşımıza çıkacaktır.”reg airmail” seçeneği standart gönderim şeklidir. Normal şartlarda 15-45 iş günü arasında sürebilir. Üstelik 30$ altındaki gönderiler için takip numarası vermemektedir. Takip numarası almak ya da farklı bir yöntem için ”show more options” seçeneğine tıklıyoruz. Seçeneğimizi seçip ”continue” ile bir sonraki aşamaya geçiyoruz.

pandawill-den-alisveris-7

Bu aşamadan sonra kredi kartı bilgilerimizi gireceğimiz ekran karşımıza gelecektir. Burada ödeme seçeneğimize göre seçimimizi yapıp bilgileri girmemiz gerekiyor. Bu aşamadan sonra ödeme onaylanacak ve siparişiniz hazırlanmaya başlayacaktır.

Paypal, western union ya da money gram seçeneklerinden birini seçiyoruz ve işleme devam ediyoruz. Eğer paypal seçeneğini seçerseniz küçük bir pencere açılacak ve oradan paypal kullanıcı bilgileriniz girilmesi istenecektir. Bilgilerinizin girilmesinin ardından ödeme onaylanırsa siparişiniz tamamlanmış olacaktır.

Pandawill.com üzerinden yapacağınız tüm alışverişlerde kupon kazanır ve puan biriktirisiniz. Kazanmış olduğunuz kuponları ile belli oranlarda indirim alabilirken puanlarınızı doğrudan para şeklinde kullanıp alışveriş yapabilirsiniz. Her 100 puan karşılığı 1$’a karşılık gelmektedir.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.