Akbank Kredi Kartı Başvurusu 2017

Akbank sunmuş olduğu hizmetler ve üstün altyapısı ile en çok kullanılan bankalardan biridir. Ayrıca vermiş olduğu kaliteli internet şubesi ile en interaktif bankalardan biridir.

Akbank bir çok fakrlı kategoride kişiye ve kuruma özel kredi kartı hizmetleri sunmaktadır. Bunlar;

1-) Akbank Axess Kredi Kartı

Axess Akbankın en çok kullanılan kredi kartıdır.  Bireysel ya da kurumsal firmaların başvurabildiği Axess kredi kartı ülkemizde en çok kampanya ve hizmetlerden ayrıcalıklı şekilde yararlanmanızı sağlayan kartlardandır. Axess kredi kartları ile; Chip para, taksit, ek kart, hızlı para, taksitli avans, sms kredi, nakit avans, taksitli borç transferi, otomatik fatura ödeme, body kart koruma, işsizlik sigortası, fon talimatı ve shuttle hizmeti gibi içeriklerden yaralanırsınız.

Axess kart çeşitleri aşağıdaki gibidir.

 • Axess Klasik Kart : Standart Axes hizmetlerini vermektedir.
 • Axess Gold Kart : Bünyesinde Axess Klasik Kart hizmetlerinin yanı sıra Acil Durum Yardım hizmeti bulundırmaktadır.
 • Axess Platinium : En kapsamı geniş Axcess kredi kartıdır. 

Bu kartlar arasındaki farklar kazanmış oldukları Chip Para miktarı ve yararlanabileceğiniz kampanya çeşitliliği ile alakalıdır.

Akbank Axess kredi kartı kullanımlarınızda Chip Para adı verilen para puanları kazanırsınız. Biriken bu para puanları dilediğiniz zaman harcayabilirsiniz. Akbank Axess kredi kartınız ile kazanmış olduğunuz para puanların karşılığı 1 Chip Para = 1 TL şeklindedir. Akbank Axcess kredi kartının özelliklerini sıralayacak olursak;

 • Yurt içi ve yurt dışında kullanabileceğiniz bir kredi kartıdır.
 • Nakit para çekmeniz gerektiğinde kredi kartınızın nakit avans hesabından avans çekebilirsiniz.
 • İstanbul, Ankara, İzmir ve Adana’da bulunan havalimanı shuttle hizmetinden indirimli şekilde yararlanabilirsiniz. Bunun için 444 25 25 numaralı telefondan indirim alabilirsiniz.
 • Yılın önemli günleri ve haftalarında tüm axess sahipleri belli oranlarda Chip Para kazanabilmektedir. Örneğin sevgililer günü için yapacağınız alışverişlerde belirtilen limitin üstünde harcamalarınızda 50-100 TL gibi oranlarda Chip Para kazanırsınız.

Unutmayın Akbank Axess kredi kartı yıllık kart ücreti ödemeniz gereken bir karttır. Kart ücretini resmi web sitesinden öğrenebilirsiniz.

2-) Akbank Axess exi26

Akbank’ın 18-26 yaş arasında bulunan kişilere vermiş olduğu bankamatik kartıdır. Ancak bu kart bünyesinde bulundurmuş olduğu axess özelliği sayesinde tüm alışverişleriniz ve ödemeleriniz üzerinden size chip para kazandırır.

Axess exi26 kartının bir diğer özelliği alacağınız ilk yıl kart ücretinin olmamasıdır.

3-) Akbank Axess temassız

Bu kart ile 50 TL altında olan ödemelerinizi tek bir dokunuşla ödeme fırsatı buluyorsunuz. Bu özellik ile bozuk para taşımadan kartınızı kullanarak hızlı şekilde alışveriş yapabiliyorsunuz. Bu özelliği herhangi bir axess kartınız için açtırmak istiyorsanız 444 25 25 numaralı telefondan yeni kart başvurusunda bulunabilirsiniz.

4-) Akbank Wings Kredi Kartı

Akbank Wings Kredi Kartı ile yurt içi ya da yurt dışı farketmeksizin yapmış olduğunuz tüm alışverişlerde mil puanı kazanabilir ve biriktirmiş olduğunuz bu mil puanları ile ücretsiz uçak bileti, otel hizmeti, gemi turu ya da seyahat sigortası alabilirsiniz.

Wings ile kazanmış olduğunuz chip paralar doğrudan mil puanına çevrilir ve bu şekilde harcayabilirsiniz. Ne kadar mil puanınızın biriktiğini öğrenmek için 444 25 25 numaralı telefondan öğrenebilirsiniz.

Akbank Wings kredi kartının bir başka özelliği yine havalimanı içinde bulunan bazı hizmetlerden (vale, shuttle vs.) indirimli şekilde yararlanmanızı sağlar.

Akbank Wİngs kredi kartı yıllık kart ücreti olan bir kredi kartıdır. Yıllak kart ücretlerini resmi web sitesi üzerinden öğrenebilirsiniz.

Akbank Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Akbank’Dan kredi kartı almak için bir çok farklı kanaldan başvuru yapabilirsiniz. Bu kanallar;

 • Akbank Web Sitesi üzerinden kredi kartı başvurusu
 • Akbank şubelerinden kredi kartı başvurusu
 • Akbank ATM’lerinden kredi kartı başvurusu
 • Telefon ile Akbank kredi kartı başvurusu
 • SMS ile Akbank kredi kartı başvurusu

Telefon ile Akbank kredi kartı başvurusu : Cep telefonunuzdan 444 25 25 numaralı telefonu arayarak kredi kartı başvurusunda bulunabilirsiniz. Tek yapmanız gereken Akbank görevlisinin istemiş olduğu bilgileri vermektir.

SMS ile Akbank kredi kartı başvurusu : SMS ile kredi kartı başvurusu yapmak için kendinize ait cep telefonundan Axess yazıp 5990’a mesaj atmanız yeterlidir.

Akbank şubeleri ya da ATM’leri üzerinden başvuru : Bu başvuru noktalarından sizden istenilen bilgileri girmeniz ve onaylamanız yeterlidir.

Web sitesi üzerinden kredi kartı başvurusu : Akbank resmi web sitesi üzerinden dilediğini Akbank kredi kartı için başvuruda bulunabilirsiniz. Sizden istenilen bilgileri eksiksiz şekilde girmeniz gerekmektedir.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.