Garanti Bankası Kredi Kartı Başvurusu 2017

Garanti Bankası ülkemizde bulunan en köklü ve en gelişmiş altyapılardan birine sahip bankalardan biridir. Garanti Bankası bu özelliklerinin yanı sıra yaygın olarak bulunan banka şubeleri ve ATM ağı ile neredeyse her şehirde rahatlıkla ulaşabileceğiniz konumda olan bankalardan biridir.

Garanti Bankası müşterilerine pek çok farklı kullanım alanında ve kategoride kredi kartı sunmaktadır. Bunlar;

1-) Garanti Bonus Kredi Kartı

Garanti Bonus ailesi en çok bilinen ve en çok kullanılan kredi kartlarındandır. Bunlar;

 • Bonus Gold : Bu kart Garanti Bonus kredi kartlarının tüm özelliklerini taşır. Bunlara ek olarak 2000TL ve üstü alışverişlerinizde %25 daha fazla bonus puanı kazandırır. Bir aylık süreç içerisinde maksimum 20TL ve bir yıl içerisinde maksimum 100 TL bonus kazanırsınız. Yıllık kart ücreti ödemeniz gerekir.
 • Bonus American Express : American Express Bonus kredi kartı kullanarak bir aylı süre içerisinde maksimum 35, bir yıllık süreç içerisinde ise maksimum 420 TL bonus puanı kazanırsınız. Yıllık kart ücreti vardır.
 • Bonus Platinium : Bu kart ile tüm alışverişleriniz üzerinden normal bonus karta oranla %50 oranında daha fazla bonus kazanırsınız. 2000TL üzerine çıktığınızda %25, 4000 TL üzerinde ise %50 oranında fazla bonus kazandırır. Tıpkı Bonus Gold’da olduğu gibi bir ay içerisinde maksimum 20 TL, bir yıl içerisinde ise maksimum 100 TL bonus kazanma limitiniz vardır.Yıllık kart ücreti vardır.
 • Bonus Genç : Bu kart 18-25 yaş arasında bulunan gençlere özel verilen bir karttır ve yıllık kart ücreti ödemeniz gerekmemektedir.
 • Bonus Flexi : Yıllık kart ücreti olmayan bir kredi kartıdır. Bir yıl içerisinde maksimum 50 TL bonus ile sınırlandırılmıştır.
 • Money Bonus : Migros ve Macrocenter gibi anlaşmalı marketlerden yapacağınız harcamalarda money kazanmanızı sağlar. Anlaşmalı ürünlerde anında indirim alabileceğiniz karttır. Normal kredi kartı olarak da kullanılmaktadır.

2-) Garanti Bankası Miles&Smiles Kredi Kartı

Bu kartı kullanarak Türk Hava Yolları ile yapacağınız tüm uçuşlardan mil puanı kazanırsınız. Kazanmış olduğunuz mil puanı ve oranı uçuş ve hizmete göre değişmektedir. Bunun için resmi web sitesi üzerinden bilgi alabilirsiniz.

3-) American Express Card

American Express Card kullanarak Select üyesi bir çok noktadan otomobil kiralama, restoran ve otel gibi hizmetlerden yararlananarak %10-%20 arasında değişen indirimlerden yararlanırsınız. Yıllık kart ücreti yüksek olan kredi kartlarından biridir. Detaylı bilgi için resmi web sitesini ziyaret etmelisiniz.

4-) Ticari Kartlar

 • Bonus Business : Şirket ve ticari kullanımlar için verilen bu kart ile şirket için yapacağınız tüm akaryakıt, gıda, ofis ve fatura ödemeleri üzerinden bonus kazanabilirsiniz. Ayrıca bu kart ile taksitlendirme seçeneklerini daha geniş şekilde kullanabilirsiniz. Örneğin kredi kartı taksitlendirmesi yapılamayan cep telefonu alımlarında ticari kredi kartları ile taksitlendirme yapabilirsiniz.
 • Bonus Easy :  Tıpkı bonus business kartta olduğu gibi ticari bir kart olan bu kart ile şirket için yapacağınız ödemeler için farklı avantajlar ve taksit seçeneklerine sahip olursunuz.

Garanti Bankası Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Garanti Bankası üzerinden kredi kartı başvurusu yapmak için birden fazla seçeneğiniz mevcuttur. Bunlar;

 • İnternet üzerinden mobil bankacılık
 • Telefon bankacılığı
 • Doğrudan Garanti Bankası şubeleri üzerinden
 • ATM kullanarak kredi kartı başvurusu
 • Bonus Flash uygulaması üzerinden

İnternet üzerinden kredi kartı başvurusu yapmak için doğrudan Garanti Bankası Resmi Web sitesini kullanarak başvurmanız geremektedir.

Telefon üzerinden kredi kartı başvurusunda bulunmak için ise 444 0 333 ya da 0 850 222 0 333 numaralı telefonları arayarak kredi kartı başvursunda bulunabilirsiniz.Yurt dışından başvurmak istiyorsanız +90 444 0 333 ya da +90 850 222 0 333 numaralı telefonları kullanabilirsiniz.

Banka Şubeleri ya da Garanti ATM şubeleri üzerinden TC kimlik numaranız ve cep telefonu bilgilerinizi girerek kredi kartı başvursunda bulunabilirsiniz. Banka şubelerinden başvuru formu alarak da doğrudan şube üzerinden başvurabilirsiniz.

Bonus Flash uygulamasını akıllı telefonunuza indirerek istenilen bilgileri girip kredi kartı başvursunda bulunabilirsiniz.

Garanti Kredi Kartı Başvuru Sonucumu Nasıl Öğrenirim;

Başvuru sonucunuzu ve durumunuzu Garanti Bankası resmi web sitesi üzerinden ad,soyad,TC ve cep telefonu numaranızı kullanarak sorgulayabilirsiniz.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.