Repost nasıl yapılır? (instagram)

İnanılmaz bir Instagram fotoğrafına rastladığınızda bunu takipçilerinizle paylaşmak istersiniz.Bu, pek çok sosyal ağ sitesinde kolayca yapılır, ancak bir Instagram fotoğrafını yeniden paylaşmak için tek bir düğme bulunmamaktadır.Bu yüzden instagram da repost yapmak için aşağıdaki adımları uygulayabilirsiniz.

Aşama 1:
Instagram’ın fotoğrafları yeniden saklama seçeneği bulunmadığından, Instagram’da yeniden yayınlamak için özel olarak tasarlanmış bir uygulamayı indirmeniz gerekir. Bu hizmeti sağlayan ücretsiz ve ücretli uygulamaları bulabilirsiniz. Hesap bilgilerini paylaşmanız gerekeceğinden uygulamanın güvenilir olduğundan emin olmak için araştırdığınızdan emin olun.

Adım 2:
Telefonunuza uygun bir uygulama indirdikten sonra, Instagram hesabınızı yeni uygulamaya bağlamanız gerekir. Uygulamayı açın ve hesaplarınızı bağlayan seçeneği belirleyin, genellikle Instagram hesabınıza giriş yapın.

Aşama 3:
Tekrar bastırma uygulamasında, yeniden düzenlemek istediğiniz fotoğrafı bulun. Daha sonra uygulamadaki tekrar yayınlama düğmesine basın. Bu, fotoğrafınızı takipçilerinizle paylaşacak, ancak onunla ilişkili orijinal kullanıcıların adı olacak. Ayrıca uygulamanın filigranı da olabilir.

Aşama 4:
İkinci bir uygulamayı indirmek istemiyorsanız, postanın ekran görüntüsünü kullanarak fotoğraf çekebilirsiniz. Ardından, ekran görüntüsünü normalde bir fotoğraf paylaştığınız şekilde paylaşabilirsiniz.

En iyi instagram repost uygulamalarından bir kaç tanesini aşağıda görebilirsiniz.

Repost for Instagram (IOS ve Android için ücretsiz) – Bu uygulamada yayınınızı görüntüleyin, ardından yeniden yayınlamak istediğiniz bir resme dokunun. Kullanıcının hesabı ve profil resmi, otomatik olarak resimde döndürülebilen bir çubuk olarak görünür. Fotoğrafı yerli Instagram uygulamasında açmak ve paylaşmak için repost’a basın.

Iconosquare – Bir tarayıcıdayken Instagram’ı görüntülemek için Iconsquare web istemcisini (eski adıyla Statigram) kullanırsanız, paylaşmak istediğiniz resmin üzerine tıklayın ve fotoğrafın altındaki repost düğmesini bulun. Paylaşılan pik resmini sol üst köşede bir yeniden paylaş simgesi ile önizlemek için seçin. Ekli önizleme resmi olan Statigram’dan bir e-posta almak için “Bana e-postayla beni gönder” i tıklayın. Bunu telefonunuzun fotoğraf kütüphanesine kaydedin ve Instagram’a normal şekilde yükleyin. Fotoğrafta orijinal fotoğrafçının adı görünse de başlığın içinde fazladan bir yorum yapmayı unutmayın.

Websta – (eski adıyla Webstagram) kullanıcıları, yukarıdaki Statigram yeniden gönderme yöntemiyle aynı yönergeleri uygulayabilir ve orijinal postun adıyla işaretlenmiş ve e-postayla gönderilen resme sahip olabilirler.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.